Stříbrné náušnice - sea shine NP4017
Krásné, volně se pohupující náušnice jsou vyrobeny z kvalitního stříbra ryzosti 925/1000 s rhodiovaným povrchem a s mohutným čirým zirkonem 5A kvality. Zapínací část je doplněna o ozdobu připomínající okrasnou mušli ze samotného dna moře. Rhodium je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky a další. Navíc je Rh antialergické.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Klasické zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 3,70 gr. |
| Rozměry: | 11 x 30 mm (š x v) |
| Ozdobná část: | 11 x 11 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřehlédněte |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Visací náušnice |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




