Stříbrné náušnice - květ NP1019
Něžné dámské náušnice ve tvaru krásných kvítků, které vás na první pohled zaujmou svým zpracováním. Náušnice jsou dekorovány čirými zirkony 5A kvality, vyrobeny z velmi kvalitního stříbra ryzosti 925/1000 a jejich povrch je rhodiován. Rhodium snižuje výskyt alergických reakcí, zachovává lesk a stálost šperku.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Klasické zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,8 gr. |
| Rozměry: | 10 x 16 mm (š x v) |
| Ozdobná část: | Průměr: 10 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Květinový, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské, Dětské |
| Typ náušnic: | Klasické |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




