Stříbrné náušnice - protahovací visací náušnice - srdce NM4103
Elegantní stříbrné řetízkové náušnice ideální pro povýšení jakéhokoli denního i večerního outfitu. Jedinečný design byl ošetřen materiálem, který je známý pro svou odolnost a pevnost. Díky povislé části a jejímu mihotání zaručeně zaujme vaše okolí a poukáže na ladnost vaší šíje.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Visací náušnice |
| Typ zapínání: | Provlékací |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,1 gr. |
| Rozměry: | Délka: 55 mm, velikost srdce: 12 x 13 mm (š x v) |
|
|
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Visací stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Srdce, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Řetízkové |
| Zapínání: | Provlékací |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




