Stříbrné náušnice - kapka NM4097
Tyto visací náušnice jsou vyrobeny z kvalitního stříbra ryzosti 925/1000 v podobě kapky, do které jsou vloženy barevné kamínky noční oblohy. V naší nabídce máte na výběr ze 2 verzí, ať už s černými zirkony nebo s modrými zirkony.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Visací náušnice |
| Typ zapínání: | Klasické zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,70 gr. |
| Rozměry: | 12 x 18 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Visací stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | vícebarevná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Kapka |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Visací |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




