Stříbrné náušnice - kroužek se zirkony NM4069
Kruhové náušnice s náplní z růžových zirkonových bonbónků v barvě světlé a tmavé PINK. Kubické zirkony jsou usazeny ve shluku do poloviny kruhu. Náušnice jsou vyrobeny z ryzího stříbra kvality 925/1000 a povrch šperku je ošetřen Rhodiem. Rhodium je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky a další. Navíc je Rh antialergické.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Klasické zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 3,15 gr. |
| Rozměry: | 16 x 32 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Visací stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | růžová, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Kruh |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | 32 mm |
| Typ náušnic: | Visací náušnice |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




