Stříbrné náušnice - GOLDEN POINT MINI- pozlacené NM2384
Tyto elegantní náušnice pecky s povrchovým zlacením, mají precizně zasazen čistý kulatý bílý zirkon, který vytváří krásnou hru světla a dodává kompaktnímu designu decentní třpyt, aniž by působil přehnaně. Spolehlivé puzetové uzávěry (motýlek) jsou bezpečné a pohodlné pro každodenní nošení. Decentní, nadčasový šperk – vhodný pro ženy všech věkových kategorií a typů stylu.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Puzetové zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Zlacení |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,20 gr. |
| Rozměry: | Průměr: 5 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Puzetové stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | zlatá, bílá |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Kulatý |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Puzetky |
| Zapínání: | Puzetové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




