Stříbrné náušnice - klasika WHITE NM2111
Něžné dámské náušnice ve tvaru krásných kvítků vás na první pohled zaujmou svým zpracováním. Samotný střed květu je tvořen dominantním zirkonem, kdy obvod tvoří linie čirých zirkonů 5A kvality. Náušnice jsou vyrobeny z velmi kvalitního stříbra ryzosti 925/1000 a jejich povrch je rhodiován. Rhodium snižuje výskyt alergických reakcí, zachovává lesk a stálost šperku.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Puzetové zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,55 gr. |
| Rozměry: | Průměr: 7 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Puzetové stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Kulatý |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské, Dětské |
| Typ náušnic: | Puzetky |
| Zapínání: | Puzetové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




