Stříbrné náušnice - srdíčka GREEN NM2089
Puzetové náušnice z nejkvalitnějšího stříbra 925/1000 ve tvaru srdce jsou po celém svém obvodu zdobeny třpytivými kubickými zirkony 5A kvality a pro zajímavost šperku je do samotného středu srdce vsazen větší zelený zirkon ve tvaru obdélníku. Náušnice jsou vhodné na každodenní nošení a jsou vkusným nástrojem třeba jako vyznání lásky blízké osobě.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Puzetové zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,45 gr. |
| Rozměry: | 8 x 7 cm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Puzetové stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | zelená, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Srdce, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské, Dětské |
| Typ náušnic: | Puzetky |
| Zapínání: | Puzetové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




