Stříbrné náušnice - srdíčka PINK NM2079
Puzetové náušnice z nejkvalitnějšího stříbra ryzosti 925/1000 ve tvaru srdce jsou po celém svém obvodu zdobeny třpytivými kubickými zirkony 5A kvality. Dominantou šperku je větší růžový zirkon ve tvaru obdélníku vsazen do samotného středu. Náušnice jsou vhodné na každodenní nošení a jsou vkusným nástrojem třeba jako vyznání lásky blízké osobě.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Puzetové zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,45 gr. |
| Rozměry: | 8 x 7 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Puzetové stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, růžová, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Srdce, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské, Dětské |
| Typ náušnic: | Puzetky |
| Zapínání: | Puzetové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




