Stříbrné náušnice - světle modrý opál NM1083
Elegantní stříbrné náušnice ryzosti 925/1000 s modrým opálem, jehož barva je tvořena prolínajícími se světlými odstíny modře. Opál je ohraničen linií kubických zirkonů 5A kvality. Ideální pro každou příležitost.
Povrch je rhodiován. Rhodium snižuje výskyt alergických reakcí, zachovává lesk a stálost šperku.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Klasické zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Opál, Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,75 gr. |
| Rozměry: | 8 mm x 18 mm (š x v) |
| Ozdobná část: | 8 mm x 10 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, modrá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Ovál |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality, Australský opál |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Visací |
| Zapínání: | Klasické |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




