Stříbrné náušnice - kočka NM1061
Pokud máte ve svém okolí milovníka koček nebo jste jím vy sám, neváhejte! Náušnice jsou vyrobeny z kvalitního stříbra ryzosti 925/1000 a osázeny kubickými zirkony 5A kvality. Kočka má roztomilý doplněk ve formě motýlka. Povrch šperku je ošetřen Rhodiem. Rhodium je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky a další. Navíc je Rh antialergické. Díky své ladnosti a eleganci se hodí ke každému outfitu.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Klasické zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,75 gr. |
| Rozměry: | 5 x 15 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Zvířecí |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské, Dětské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




