Stříbrné náušnice - SRDCE NB5023
Náušnice z nejkvalitnějšího stříbra ryzosti 925/1000 ve tvaru GIANT srdce zdobí krásné třpytivé zirkony 5A kvality po celé ploše. Šperk je vhodný na každodenní nošení a věříme, že potěší každou moderní ženu.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ zapínání: | Šroubovací |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/100 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,90 gr. |
| Rozměry: | 11 x 11 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šroubky stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Srdce |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Šroubky |
| Zapínání: | Šroubek |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




