Stříbrné náušnice - strom života NB2027
Tyto stříbrné náušnice jsou skvělým dárkem pro každou ženu, která hledá symboliku v síle života a spojení s přírodou. Náušnice jsou vyrobeny z kvalitního stříbra ryzosti 925/100 a ozdobeny linií čirých zirkonů 5A kvality. Povrch šperku je ošetřen Rhodiem. Rhodium je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky a další. Navíc je Rh antialergické.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Puzetové zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,30 gr. |
| Rozměry: | Průměr: 9 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Puzetové stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Strom života |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Puzetky |
| Zapínání: | Puzetové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




