Stříbrné náušnice - srdce NB1015
Bytelné náušnice z ryzího stříbra s označením 925/1000 a centrálním kubickým zirkonem ve tvaru srdce ohraničeného dráhou lesklých zirkonů. Šperk je chráněn rhodiováním, zvyšuje lesk a zabrání jeho černání. Vyjádřete lásku beze slov.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Klasické zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 4,00 gr. |
| Rozměry: | 10 x 17 mm (š x v) |
| Ozdobná část: | 10 x 11 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Srdce |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Visací |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




