Stříbrný náramek - černá hvězda MP2021
Stříbrný náramek tvoří propojení oválků včetně ozdobné části zahrnující hvězdy a květy se zirkony. Šperk je vyroben z vysoce kvalitního stříbra s jakostním označením 925/1000 a je chráněn rhodiováním. Rhodium zvyšuje lesk a zabrání jeho černání.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náramek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 3,60 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 16,5 cm + 3 cm |
| Ozdobná část: | Hvězda: 0,8 x 0,8 cm |
| Květ: 0,6 x 0,6 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náramek |
| Barva: | bílá, stříbrná, černá |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Květinový, Moderní |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | nastavitelná: 16,5 + 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




