Stříbrný náramek - jiskření MP2019
Krásný, jednoduchý, ale přesto jiskrnný. Trojka je magickým číslem v pohádkách a pověstech. Tři hvězdy vedle sebe v souhvězdí Orionu mohou být interpretovány jako silný znak vzdoru a síly. Šperk je chráněn rhodiováním, zvyšuje lesk a zabrání jeho černání. Díky jeho nastavitelnosti dokonale padne.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náramek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Žádné |
| Hmotnost: | ± 3,00 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 16,5 cm + 2,5 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náramek |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní, Kulatý |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | nastavitelná: 16,5 + 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




