Stříbrný náramek - ICE MB2027
Tento nádherný náramek z ryzího stříbra 925/1000 s nádhernými třpytivými zirkony podtrhne Vaši přirozenou krásu a eleganci. Přidejte k tomuto překrásnému náramku nádherný pár náušnic a získáte komplet, se kterým zazáříte při každé situaci. Jedná se o jedinečný doplněk, který zaručeně zaujme a skvělý tip na dárek pro milovnice šperků.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náramek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodiování |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 4,6 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 17 + 4 cm, Průměr ozdoby: 4 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náramky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náramek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Kulatý |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




