Stříbrný přívěsek - GENTLE VY1229
Tento stříbrný šperk se zirkony si oblíbí především ženy, které mají rády jednoduchost, ale i eleganci. Díky svému provedení je vhodný pro denní využití, ale i slavnostní události. Dominantou šperku je kubický zirkon o průměru 7 mm, jenž doprovází linie drobných zirkonů na šlupně přívěsku. Zirkon svírají krapny s bočními výřezy ve tvaru srdce.
Šperk je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium. Rhodium patří mezi drahé kovy a chrání stříbro před černáním, zvyšuje lesk a odolnost šperku.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Přívěsek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,60 gr. |
| Rozměry: | 7 x 16 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný přívěsek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




