Stříbrný přívěsek - slza VY1225
Dominantou šperku je kubický zirkon ve tvaru slzy, jenž doprovází shluk drobných zirkonů na šlupně přívěsku. Šperk je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium. Rhodium patří mezi drahé kovy a chrání stříbro před černáním, zvyšuje lesk a odolnost šperku.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Přívěsek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,00 gr. |
| Rozměry: | 8 x 26 mm (š x v) |
| Ozdobná část: | Průměr: 8 x 10 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný přívěsek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní, Elegance, Kapka |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




