Stříbrný přívěsek Capricorn - Kozoroh VY1175
Ozdobte se šperkem, který dokonale ladí s vaší osobností. Přívěsek je kruhového tvaru, ve kterém je uprostřed znázorněno znamení zvěrokruhu Kozoroha. Obroučka přívěsku je posázená kubickými zirkony, díky kterým je zárukou oslnivého lesku. Měsíční znamení je osvědčeným drobným dárkem k narozeninám, jmeninám našich nejbližších či přátel. Rhodiovaný povrch snižuje výskyt alergických reakcí a zachovává lesk šperku.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Přívěsek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,00 gr. |
| Rozměry: | Průměr: 16 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný řetízek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Znamení |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




