Stříbrný přívěsek Scorpio - Štír VY1111
Co víc si přát, nežli šperk ladící s vaší osobností. Ozdobte se přívěskem s astrologickým znamením v elegantním a moderním pojetí. Samotné znamení vyobrazeno v oválu je hvězdně osázeno kubickými zirkony 5A kvality vysokého lesku. Přívěsek je vyroben ze stříbra s jakostním označením 925/1000 s povrchovou úpravou rhodium. Rhodium je pomyslný ochranný štít vašeho šperku. Chrání jej před černáním, zvyšuje lesk, jeho odolnost a navíc je hypoalergenní. Nemusíte se tedy bát kožních reakcí.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Přívěsek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 3,00 gr. |
| Rozměry: | Průměr: 20 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný přívěsek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Znamení |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




