Stříbrný přívěsek - srdce VM1055
Skvělý tip na dárek pro tvou milovanou maminku, kamarádku nebo přítelkyni. Vyjádři tímto šperkem lásku či náklonnost a udělej radost. Šperk je vyroben z kvalitního stříbra ryzosti 925/1000 a po obou stranách srdce zrobí krásně se lesknoucí zirkony.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Přívěsek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 0,85 gr. |
| Rozměry: | 14 x 14 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný přívěsek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Srdce, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




