Stříbrný přívěsek - kruh VM1027
Stříbrný kruh o průměru 25 mm je výrazným doplňkem pro nevšední ženu. Za oslnivým leskem stojí tři linie čirých kubických zirkonů se vzestupnou velikostí. Ozdobte svou hruď a přilákejte obdivné pohledy okolí.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Přívěsek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 2,90 gr. |
| Rozměry: | Průměr: 25 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný přívěsek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní, Elegance, Kruh |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




