Stříbrný přívěsek - kůň VM1013
Stylový a elegantní přívěsek ze stříbra s motivem koně se hodí ke každému typu oblečení. Kůň má zdobení na hřívě a sedle. V místě oka se leskne černý zirkon. Přívěsek je vhodný jak pro dámy, tak i pro děti. Povrch šperku je ošetřen Rhodiem. Rhodium je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky a další. Navíc je Rh antialergické.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Přívěsek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,85 gr. |
| Rozměry: | 20 x 19 mm (š x v) |
| Ozdobná část: | 20 x 12 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný přívěsek |
| Barva: | bílá, stříbrná, černá |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Zvířecí |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské, Dětské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




