Stříbrný přívěsek - srdce VM1003
Přívěsek ve tvaru srdce symbolizuje lásku a náklonnost, kterou sdílíte s těmi, na nichž vám záleží. Asymetrické stříbrné srdce je zdobeno drobnými zirkony po obvodu jedné poloviny. Povrch šperku je ošetřen Rhodiem. Rhodium je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky a další. Navíc je Rh antialergické. Ukažte tomu druhému, že je vaše druhá jiskrnná polovička srdce.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Přívěsek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 0,75 gr. |
| Rozměry: | 14 x 20 mm (š x v) |
| Ozdobná část: | 14 x 15 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný přívěsek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Srdce |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




