Stříbrný přívěsek - srdce VJ1009
Krásná připomínka lásky a citů schovaná v jednom šperku. Trojkombinace a propletení srdcí s hladkým a zirkonovým povrchem pohladí na duši a lahodí oku. Přívěsek je vyroben ze sterlingového stříbra a osázen kubickými zirkony 5A kvality. Povrch šperku je rhodiován.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Přívěsek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,30 gr. |
| Rozměry: | 16 x 20 mm |
| Ozdobná část: | 16 x 15 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný přívěsek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Srdce, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




