Stříbrný přívěsek - SRDCE VB1045
Krásný stříbrný přívěsek ve tvaru nerovnoměrného, avšak moderního srdíčka s lemováním ze zirkonia, je vyroben z ryzího stříbra. Skvělý tip na dárek pro tvou milovanou maminku, kamarádku nebo přítelkyni. Vyjádři tímto šperkem náklonnost či rebelskou lásku. Ukažte, že vaše srdce bije pro danou osobu.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Přívěsek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,20 gr. |
| Rozměry: | 13 x 11 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný přívěsek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Srdce, Moderní |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




