Stříbrný přívěsek - strom života VB1013
Detailně propracovaný, čistý, elegantní přívěsek s vyobrazením stromu života se zdobením po obvodu v podobě kubických zirkonů. Říká se, že strom života pomáhá ukotvit stabilní kořeny, podpoří růst a dodá sílu, kdykoliv ji budete potřebovat.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Přívěsek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,30 gr. |
| Rozměry: | Průměr: 18 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný přívěsek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Strom života |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




