Stříbrný přívěsek - perla VB1007
Perla je symbolem elegance. Na svém půvabu získává díky bohatému obložení zirkony na základní desce. Průměr perly je 7 mm, rozměr destičky je 9 mm. Třpyt zirkonů vás ihned zaujme na první pohled. Přívěsek je vyroben z velmi kvalitního stříbra ryzosti 925/1000 a povrch je rhodiován. Rhodium snižuje výskyt alergických reakcí, zachovává lesk a stálost šperku.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Přívěsek |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality, Perla |
| Hmotnost: | ± 1,20 gr. |
| Rozměry: | 9 x 15 mm (š x v) |
| Ozdobná část: | 9 x 9 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přívěsky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný přívěsek |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Perla |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality, Perla |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




