Stříbrná souprava - světle modrá SB1021
Dopřejte si šperky které dokonale vystihují váš luxusní styl. Tato speciální módní sada kombinuje klasický glamour s moderní elegancí. Jeden pohled stačí na to, aby vás navždy tato sada očarovala. Šperk je složen ze zářivého lesklého centrálního zirkonu světle modré barvy čtvercového tvaru, kdy ho po obvodu omotává šňůra drobných čirých kubických zirkonů. Pečlivé řemeslné zpracování a povrchová úprava rhodiem je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky. Rhodium je antialergické.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | STŘÍBRNÁ SOUPRAVA |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 8,25 gr. |
| Rozměry: | Ozdoba: 10 x 10 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrná souprava |
| Barva: | bílá, modrá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Velikost: | 54-55, 56-57, 58-59 |
| Typ náušnic: | Klasické |
| Typ prstenu: | S kamínky |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




