Stříbrný náhrdelník - srdcový list RD2001
Stříbrný náhrdelník ryzosti 925/1000 s přívěskem 6 srdcí v linii v vzestupném pořadí. Polovina jednoho srdce a konec linie je osázena zirkonem. Povrch šperku je rhodiován. Rhodium je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky a další. Rhodium je antialergické.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Stříbrný náhrdelník |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 3,10 gr. |
| Rozměry: | Délka (nastavitelná): 37 + 5 cm, Přívěsek: 2 x 0,6 cm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřehlédněte |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrný náhrdelník |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Srdce, Moderní |
| Osazení: | Žádné |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Délka: | nastavitelná: 37 + 5 cm |
| Zapínání: | Pérovka |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




