Stříbrné náušnice - luxusní šroubky NT5001
Tyto luxusní náušnice jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího stříbra ryzosti 925/1000, kde ozdobou je dominantní zirkon, kterého obklopují dokola menší zirkony nejvyšší kvality 5A. Zapínání náušnic je pomocí šroubku. Velmi vhodné jako dárek k jakékoliv příležitosti. Rovněž vhodné na každodenní nošení.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Šroubovací |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 3,05 gr. |
| Rozměry: | Průměr: 9 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřehlédněte |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Kulatý |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Šroubky |
| Zapínání: | Šroubek |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




