Stříbrné náušnice - pozlacené - hřebík NT2015
Stříbrné náušnice s ozdobou známého hřebíku, který je celý pozlacený v designu "Rose Gold" se zirkony nejvyšší kvality. Lze dokoupit do sady náhrdelník ve stejném designu. Vhodné na každodenní nošení.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Puzetové zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rose Gold |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 3,6 gr. |
| Rozměry: | 8 x 15 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Puzetové stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Zlacení - rose gold |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Puzetky |
| Zapínání: | Puzetové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




