Stříbrné náušnice - lesní tůně NP4029
Půvabný šperk z kvalitního stříbra nevyšší ryzosti 925/1000 s povrchovým rhodiováním pro zachování lesku a stálosti. Obvod náušnice je posetý drobnými kamínky, ty dávají ještě více vyniknout výraznému centrálnímu zirkonu s různorodou koloritou. Elegantní, atypický a nevšední doplněk.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Klasické zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 3,7 gr. |
| Rozměry: | 9 x 30 mm |
| Ozdobná část: | 9 x 9 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | vícebarevná, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Kulatý |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Klasické, Visací |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




