Stříbrné náušnice - sněhová vločka NP2003
Nechte se unést zimní atmosférou, sněhovou krajinou a pohodou s horkým nápojem u krbu. Zachumlejte se do bílého svetru a ozdobte své ouška naší blýskavou sněhovou vločkou. Vločka je osázena ledovými zirkony a povrch náušnic je rhodiován. Rhodium zvyšuje lesk, zabrání jeho černání a je hypoalergenní.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Puzetové zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,50 gr. |
| Rozměry: | Průměr: 9 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Puzetové stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Klasické |
| Zapínání: | Puzetové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




