Stříbrné náušnice - zirkonové kapky NM4087
Náušničky jsou symbolem elegance v čirém provedení. Jemný design a úžasné jiskřivé tóny vás zaplní něhou. Hlavní okrasná kapka je osázena zirkony vysoké kvality 5A. Jejich třpyt vás ihned zaujme na první pohled. Náušnice jsou vyrobeny z velmi kvalitního stříbra ryzosti 925/1000 a jejich povrch je rhodiován. Rhodium snižuje výskyt alergických reakcí, zachovává lesk a stálost šperku.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Klasické zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 3,10 gr. |
| Rozměry: | 8 x 35 mm (š x v) |
| Ozdobná část: | 8 x 19 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepřehlédněte |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Kapka |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Visací náušnice |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




