Stříbrné náušnice - květina NM2315
Puzetové náušnice z nejkvalitnějšího stříbra s ryzostí 925/1000 ve tvaru květiny s okvětními lístky zdobenými záplavou zirkonů 5A kvality. Šperk vhodný na každodenní i slavnostní nošení. Náušnice jsou ošetřeny povrchovou úpravou rhodium. Rhodium patří mezi drahé kovy a chrání stříbro před černáním, zvyšuje lesk náušnic.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Puzetové zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,15 gr. |
| Rozměry: | Průměr: 9 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Puzetové stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Květinový |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské, Dětské |
| Typ náušnic: | Puzetky |
| Zapínání: | Puzetové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




