Stříbrné náušnice - zelená květinka NM2233
Zvýrazněte svou krásu půvabnými šperky, se kterými budete vypadat skvěle. Náušnice s něžným designem kytiček dekorované třpytivým čirým a zelenými zirkony z vás udělají hvězdu dne. Na detailech přeci záleží. Náušnice mají rhodiovaný povrch, nečernají a snižuje se případný výskyt alergických reakcí.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Puzetové zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 0,90 gr. |
| Rozměry: | Průměr: 8 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Puzetové stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, zelená, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Květinový, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Puzetky |
| Zapínání: | Puzetové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




