Stříbrné náušnice - srdce NM2227
Stříbrné náušnice ve tvaru srdíček v sobě kombinují lehkost a eleganci stříbra se třpytem dokonale vybroušených zirkonů po obvodu srdce. Dokonalé provedení šperku dodává šperku jemnost a něžnost. Rozzařte váš look, obdarujte milovanou osobu, nebo tu, která je Vám blízká. Skvěle se hodí k vyjádření přátelství, partnerské lásky, ale také lásky mateřské.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Puzetové zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,10 gr. |
| Rozměry: | 8 x 7 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Puzetové stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Srdce, Moderní |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské, Dětské |
| Typ náušnic: | Puzetky |
| Zapínání: | Puzetové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




