Stříbrné náušnice - čárky NM2167
Dopřejte si šperk který dokonale vystihuje váš luxusní styl. Tyto speciální módní náušnice kombinují klasický glamour s moderní elegancí. Zářivý lesk ledového zirkonu a kombinace černé barvy oslní nejen vás, ale i vaše široké okolí.
Pečlivé řemeslné zpracování a povrchová úprava rhodiem je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky a další. Rhodium je antialergické.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Puzetové zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 0,70 gr. |
| Rozměry: | 4 x 9 mm (š x v) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Puzetové stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná, černá |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Moderní, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Puzetky |
| Zapínání: | Puzetové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




