Stříbrné náušnice - růžové zirkony kulatá placka NM2027
Puzetové náušnice z nejkvalitnějšího stříbra 925 jsou ve tvaru kulaté placky. Výjimečnost náušnicím dodávají růžové zirkony. Šperk je vhodnou ozdobou na každodenní nošení.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Puzetové zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,50 gr. |
| Rozměry: | Průměr: 7 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Puzetové stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | růžová, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Kulatý |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dámské, Dětské |
| Typ náušnic: | Puzetky |
| Zapínání: | Puzetové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




