Stříbrné náušnice - srdce ND2001
Půvabné stříbrné náušnice s povrchovým zlacením rose gold udělají radost každé ženě, která si libuje v módních trendech. Díky svému geometrickému designu jsou v kurzu. Třešničkou na dortu se stává zdobení kubickými zirkony 5A kvality a rhodiovaný povrch. Rhodium je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky a další. Navíc je Rh antialergické.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky, kolekce ITALIA |
| Typ: | Puzetové zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rose gold |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,30 gr. |
| Rozměry: | Průměr: 9 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ITALIA - módní stříbrné šperky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, růžová |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Srdce, Moderní, Elegance |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Zlacení - rose gold |
| Určení: | Dámské |
| Typ náušnic: | Puzetky |
| Zapínání: | Puzetové |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




