Stříbrné náušnice - VIRGINIA NB1061
Tyto originální náušnice si jistě zamilujete! Kruhovité náušnice jsou osázeny kubickými zirkony 5A kvality. Samotné provedení vnáší do šperku mladistvý nádech a něžnost. Povrch šperku je ošetřen Rhodiem. Rhodium je zárukou toho, že se šperk stává tvrdší, stálejší a odolnější vůči vnějším vlivům jako je poškrábání, lidský pot, kosmetické přípravky a další. Navíc je Rh antialergické.
Detailní popis produktu
| Kategorie: | Stříbrné šperky |
| Typ: | Klasické zapínání |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Ryzost: | 925/1000 |
| Povrchová úprava: | Rhodium |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Hmotnost: | ± 1,70 gr. |
| Rozměry: | 6 x 15 (š x v) |
| Ozdobná část: | Průměr: 6 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické stříbrné náušnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Typ šperku: | Stříbrné náušnice |
| Barva: | bílá, stříbrná |
| Materiál: | Stříbro 925 |
| Motiv / design: | Elegance, Kulatý |
| Osazení: | Zirkon 5A kvality |
| Povrchová úprava: | Rhodium + Palladium |
| Určení: | Dětské |
| Typ náušnic: | Klasické |
| Zapínání: | Klasické |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




